Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 102x76 cm
784094
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här