Blandteknik

Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 102x76 cm

784094

2020-07-30