Arthur Percy, Gefle

 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle
 Arthur Percy, Gefle

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY (9) Gefle, 1920/30-tal, flintgods, frukskål samt assietter, målad dekor i grönt, svart och gult mot vit fond, skålens höjd 12,5 cm

Smärre slitage

784098

2020-06-16