Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 012, ca 85x93 cm
784101
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här