Blandteknik

Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik
Blandteknik

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 012, ca 85x93 cm

784101

2020-07-30