Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar från Fredals skärgård", signerad roland S, 275/350, färglitografi, bildmått ca 27x40,5 cm

784103

2020-08-25