Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm
Fläckar
784104
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här