Roland Svenson Vaxholms kastell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

Fläckar

784104

2020-08-25