Roland Svensson Passbåten

Roland Svensson Passbåten
Roland Svensson Passbåten

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Passbåten", signerad roland.S, 124/310, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm

784105

2020-08-25