Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Passbåten", signerad roland.S, 124/310, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm
784105
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här