Roland Svensson Nätbåten Gillöga

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, korretktur med krita/litografi, bildmått ca 42x56 cm

784106

2020-08-25