Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, korretktur med krita/litografi, bildmått ca 42x56 cm
784106
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här