Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 5/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm,

784107

2020-08-25