Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 5/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm,
784107
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här