Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad roland S, 32/360, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

Ur portföljen Den Gamla Ångbåten,
Edition GRAFIOTEKET.

784108

2020-08-25