Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm,

784109

2020-08-25