Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland, pt, 1984, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm,

Gulnader

784110

2020-08-25