Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland, pt, 1984, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm,
Gulnader
784110
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här