Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): Skärgårdsbild - skymning, signerad roland.S, 73/100, färglitografi, bildmått ca 18x40 cm

784111

2020-08-25