Vicke Lindstrand, 2 vaser

Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser
Vicke Lindstrand, 2 vaser

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vaser 2 st, Kosta 1950-tal, underfångsteknik, dekor av vertikala ränder, signerade LH 1259, LH 1257,

784114

2020-06-16