Benno Arzt akrylmålning

Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Blå Dam", signerad och daterad Benno Arzt 2001, akryl på duk, ca 120 x 200 cm

784124

2020-06-16