Benno Arzt akrylmålning

Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Mötet", signerad och daterad Benno Arzt 1998, akryl på duk, ca 100 x 81 cm

784127

2020-06-17