Thomas Hafström Kim Wilde

Thomas Hafström Kim Wilde
Thomas Hafström Kim Wilde

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): porträtt Kim Wilde, signerad samt numrerad T Hafström 45/160, färglitografi ca, 67x55 cm

Ej examinerad ur ram

784144

2020-06-17