Gustasvberg kaffeservis
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, kaffeservis (32 dlr), 1900-talets första hälft, benporslin, guldkant, 9 kaffekopar med 11 fat, 9 assietter, kaffekanna, sockerskål, samt en kaffekopp från Rosenthal medföljer
Bruksslitage, repor och nagg
784160
2020-06-19