Gustasvberg kaffeservis

Gustasvberg kaffeservis
Gustasvberg kaffeservis
Gustasvberg kaffeservis
Gustasvberg kaffeservis
Gustasvberg kaffeservis
Gustasvberg kaffeservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, kaffeservis (32 dlr), 1900-talets första hälft, benporslin, guldkant, 9 kaffekopar med 11 fat, 9 assietter, kaffekanna, sockerskål, samt en kaffekopp från Rosenthal medföljer

Bruksslitage, repor och nagg

784160

2020-06-19