Vikskärm Kina

Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 6 dlr, Kina, 1900-tal, svart lack, polykrom dekor av figurscener, fothylsor i mässing, vardera sektion ca 183x41cm

Smärre ytskador o färgbortfall

784168

2020-06-17