Hyllsystem 1960-tal

Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal
Hyllsystem 1960-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1960-tal, fanérat i palisander, säljes omonterat, innehållande vägg, väggdelar, lister, hurtsar, knektar (eller hållare för hyllor), hyllplan, se fotograferad detaljerad dokumentation, CITES-INTYG medföljer

Hyllsystemet säljes omonterat, bruksitage, smärre ytskador

784172

2020-06-17