Skåp körsbärsträ

Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ
Skåp körsbärsträ

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, 1900-tal, körsbär, dörrpar med skuren dekor, invändigt med lådor och hyllplan, höjd ca 166, 100x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, märken, repor och slag, 1 nyckel medföljer

784192

2020-06-17