Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, 1900-tal, körsbär, dörrpar med skuren dekor, invändigt med lådor och hyllplan, höjd ca 166, 100x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, repor och slag, 1 nyckel medföljer
784192
2020-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner