Lockkarotter pläter

Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter
Lockkarotter pläter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKKAROTTER, 1 par, England, 1900-talets början, pläter, märkning IW, höjd inkl jandtag ca 16, 28x22 cm

Brukslitage

784212

2020-06-19