Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVER, 14 dlr, 1800/1900-tal, 2 bägare, 2 skålar, 1 mugg samt 9 skedar, stora bägarens höjd ca 16 cm, vikt ca 860 g

Lagning, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

784219

2020-06-19