Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, "Essem"-hyllan, 1900-talets mitt, märkt, kromad metall och plast, höjd ca 27, längd 137 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

784237

2020-06-20