Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, 1900-tal, rund marmorskiva, fot i smide, höjd ca 70, diameter 60 cm

Skiva med skador, underrede med slitage

784242

2020-06-22