Skålar och dekorationsträd
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SAMLING KERAMIK, 3 dlr. bestående av skål i form av fasan, längd ca 42 cm, karrot med lock i form av fisk, längd ca 38 cm, dekorationsträd med citroner, höjd ca 38 cm
Bruksslitage, smuts, smärre nagg
784248
2020-06-17