Claes Giertta vas

Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas
Claes Giertta vas

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES GIERTTA, vas i brons, signerad samt stämplad i gjutningen, höjd ca 24 cm

784266

2020-06-21