Kornischer

Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNISCHER (4) 1950/60-tal, stome i trä, förgyllda och bronserade, 3 st med längd ca 221, samt 1 med längd 175 cm

Smärre bruksspår, enstaka krederingsbortfall

784290

2020-06-19