Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i läder, lösa stoppade plymåer, etikettmärkt, längd ca 238 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, aluminiumdel till underrde saknas
784319
2020-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner