Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, sekelskifte 18/1900-tal, mahogny samt rotfanér, 4 lådor, höjd ca 103, 90x45 cm

Bruksslitage, fanérskador förekommer, saknas nyckel, övre lådan saknar beslag, olåst

784325

2020-06-19