Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, sekelskifte 18/1900-tal, mahogny samt rotfanér, 4 lådor, höjd ca 103, 90x45 cm
Bruksslitage, fanérskador förekommer, saknas nyckel, övre lådan saknar beslag, olåst
784325
2020-06-19