Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, slutet av 1900-talet, empirestil, etikettmärkt "Design L Ståhlgren, Lars & Bo armatur AB" stomme i förgylld mässing, 8 ljusarmar samt 8 ljuspunkter, behängd med olikslipade strassprismor från Swarovski, höjd ca 100, diameter ca 65 cm

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, bruksspår

784327

2020-06-19