Byarums bruk Blomsterkruka No. 4
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurnor, 1 par, monogramsignerad samt numrerade ALP 845, BJ 813, daterade 2007 respektive 2006, sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm
Smärre brukspår
784328
2020-06-19