Klubbat för:
9 600 SEK
10 000 SEK
BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurnor 1 par, monogramsignerade samt numrerade ALP 847 samt 846 samt daterade 2007, sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm
Bruksslitage
784329
2020-06-19