BYARUMS BRUK Blomsterkruka No. 4

Klubbat för:

9 600 SEK

10 000 SEK

BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurnor 1 par, monogramsignerade samt numrerade ALP 847 samt 846 samt daterade 2007, sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm

Bruksslitage

784329

2020-06-19