Väggpendyl Engström
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, enligt uppgift renoverad 2017, längd ca 70 cm, nyckel finns
784344
2020-06-18