Väggpendyl Engström

Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, enligt uppgift renoverad 2017, längd ca 70 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

784344

Päivämäärä:

2020-06-18