Gunghäst rotting

Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting
Gunghäst rotting

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, i rotting och bambu, 1900-tal, höjd ca 70, längd 90 cm

Bruksslitage

784353

2020-06-19