Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, sannolikt Norra Europa, Bygata med hästekipage, olja på duk uppsatt på pannå, ca 25x35 cm
Ingår i temaauktionen "Selected"
Mindre färgbortfall, retusch, krackelyr
784365
2020-06-18