Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, sannolikt Norra Europa, Bygata med hästekipage, olja på duk uppsatt på pannå, ca 25x35 cm

Ingår i temaauktionen "Selected"

Mindre färgbortfall, retusch, krackelyr

784365

2020-06-18