Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, GBW, 1900-talets andra hälft. mässing, ca 15 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
784431
2020-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här