Tysk skola 1700-tal

Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal
Tysk skola 1700-tal

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

TYSK SKOLA, 1700-tal, Jesus Kristus, olja på duk, 115 x 94 cm

Dubblerad, retuscher

784435

2020-09-13