Viktor Sheleg
2020-06-24
784439
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med kvinnoansikte, akryl på duk, signerad och daterad 2009, ca 100x100 cm