Lilian Anshelm färglitografi

Lilian Anshelm färglitografi
Lilian Anshelm färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LILIAN ANSHELM (1912-2007): Stilleben med violer och bok, signerad samt numrerad 40/380, färglitografi, ca 41x32 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Ej examinerad ur ram

784441

2020-06-28