Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANTTI FAVÉN (1882-1948) Landskap med molnformationer, signerad samt daterad 39,44 och 45, olja på duk, ca 98x89 cm
Ingår i temaauktionen "Selected"
784463
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här