Antti Favén oljemålning

Antti Favén oljemålning
Antti Favén oljemålning
Antti Favén oljemålning
Antti Favén oljemålning
Antti Favén oljemålning
Antti Favén oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANTTI FAVÉN (1882-1948) Landskap med molnformationer, signerad samt daterad 39,44 och 45, olja på duk, ca 98x89 cm

Ingår i temaauktionen "Selected"

784463

2020-06-18