Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): (4), Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, ca 17x36 samt 36x16 cm, oramade

784465

2020-06-21