Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): "Pullan i arbete", signerad Gerell, olja på duk, ca 61x50 cm

Färgbortfall

784469

2020-06-17