Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition, akryl på duk, a tergo signerad och daterad Sheleg 2013, ca 90x80 cm

784472

2020-06-24