Soffa och fåtöljer ett par 1960/70-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

300 EUR

SOFFA och FÅTÖLJER ETT PAR, 1960/70-talet, klädsel i manchester tyg, stomme i teak och teakfaner, höjd 70 cm, soffans längd 187 cm, fåtöljer, bredd 78 cm

Billnäs goes online

784474

2020-07-02