Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
BARNSTOLAR, karmmodell, 1 par, kurbitsbemålat lövträ, 1900-talets första del, höjd ca 60, sitthöjd 28 cm
Bruksslitage
784514
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här