1441 - Barnstolar Dalarna

1441 - Barnstolar Dalarna
1441 - Barnstolar Dalarna
1441 - Barnstolar Dalarna
1441 - Barnstolar Dalarna
1441 - Barnstolar Dalarna
1441 - Barnstolar Dalarna

Såld för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSTOLAR, karmmodell, 1 par, kurbitsbemålat lövträ, 1900-talets första del, höjd ca 60, sitthöjd 28 cm

Bruksslitage

784514

2020-08-23