1442 - Skriv-/sidobord

1442 - Skriv-/sidobord
1442 - Skriv-/sidobord
1442 - Skriv-/sidobord
1442 - Skriv-/sidobord

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIV-/SIDOBORD, ek, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-/1900-tal, höjd 79, 88 x 49 cm

Bruksslitage

784517

2020-08-23