Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SEPPO TAMMINEN (1994-2012), armring, mässing, vågformad och ledad form, öppningsbar, diameter ca 6 cm, stämplad Finland, handmade, ST.
Något mindre bruksslitage, dekordel med liten skada.
784523
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här