Seppo Tamminen armring mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SEPPO TAMMINEN (1994-2012), armring, mässing, vågformad och ledad form, öppningsbar, diameter ca 6 cm, stämplad Finland, handmade, ST.

Något mindre bruksslitage, dekordel med liten skada.

784523

2020-06-28